0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Yüzme ve Dalış Turları

Yüzme ve Dalış Turları

Yüzme turları ve dalış turlarında, belirlenen hareket noktasından  09:00 itibaren kısa bir boğaz turu yapılarak Asya tarafı kıyı şeridini takiben Anadolu Kavağı geçilerek Boğazın Karadeniz çıkışı yakınındaki bölgeye varış. Tekne motorlarının stop edilmesiyle birlikte Poyraz köy açıklarında 4- 5 saatlik güneşlenme ve yüzme molası.

Teknemiz Akşam 16.00 saatlerinde Yüzme koyundan demir alarak dönüşüne başlar ve hareket noktamızda tur sonlandırır.Bu seyir teknenin ve müşterilerin müsaitliğine göre değişkenlik gösterebilir. Süre uzatılabilir, kısaltılabilir ve indirme yeri müsait herhangi biyer olabilir. Yüzme turlarımızda kaliteli mutfağımızın özel menülerinden birini seçerek brunch veya öğle yemeği hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yada tüm ihtiyaçlarınızı kendiniz temin ederek sadece tekneyi kiralayabilirsiniz.

Sıradan tatil anlayışından sıkılanlar;

Maviliklerin derinliklerinde tatilinize farklı bir pencere açın…
Bunun için yapmanız gereken Köksal Boğaz Turlarindan dilediğiniz zaman ve size uygun dalış paket turlarımızdan birini tercih etmenizdir.
Daha önce dalış hakkında deneyiminiz olmasa da;
Dalış turlarımız için özel olarak hazırlanan teknelerimizde, deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Dalış turlarında siz değerli misafirlerimize 2 Yıldızlı Dalış Eğitmeni ; Tamer AKYEL eşlik edecektir.

DALIŞ TURLARI

Dünyanın bilenler için belki de en zevkli ve vücuda en iyi gelen sporlarından birisi yüzmedir. Suyun verdiği dinlendirici ve cildinize iyi gelecek yapısını boğazın serin sularında yaşamak bir başkadır. İstediğiniz zamanlarda katılabileceğiniz Yüzme Turları mükemmel keyifli aktivitelere erişebilmeniz konusunda da sizin yanınızda olacaktır. Birbirinden farklı zamanlarda erişebileceğiniz ve önceden rezervasyon yaptırmanız konusunda destek almanız gerekmektedir. En uygun fiyata ihtiyacınız olan her şeyin karşılanmasıyla da mükemmel bir hal alacaktır. İhtiyacınız olan yeme, içme ve eğlencelerin tamamına erişebilmek, aynı zamanda teknenin demir aldığı yerlerde en iyi şekilde yüzebilmek verilen hizmetlerden bazılarıdır. Aynı zamanda profesyonel can kurtaranların sürekli aktif olarak yüzmek istediğiniz alanda sizleri kontrol etmesiyle de, maksimum güvenliğin sağlanacağını da bilmeniz gerekecektir. Hem güvenilir, hem kaliteli hem de mükemmel içeriklere sahip olabileceğiniz bir yüzme turundan beklediğiniz her şeyi en iyi şekilde firmamızla elde edebilirsiniz.

Daima güvenliğin üst seviyede ve belli bir planla ilerlemenizin sağlanacağı mükemmel turlara ulaşabilmenizi sağlayan firmamız, en popüler olan hizmetlerin başında gelen Yüzme Turları sayesinde en iyi fırsatları elde etmenizi de kolaylaştırmaktadır. İhtiyacınız olan rahatlama ve deşarj olma deneyimlerinizi mükemmel hale getirebilmek istediğiniz her an, sizlerde bir yer seçerek mükemmel fırsatları değerlendirebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenebilir, sıcak ve bunaltıcı zamanları boğazın serin sularında geçirebilirsiniz.

Yüzme tutkusu olanlar için..

Keyif dolu ve her zaman ne yapılacağını çok iyi bilmenizle alakalı olan bir deneyim sayesinde, Yüzme Turu tercihlerinizde ilk sırayı alacaktır. Her zaman gezinti amacıyla kullanabileceğiniz, hem de akşama kadar sürecek yüzme deneyiminizi artırabilmeniz içni bir fırsat. Yemeklerinizi ve içeceklerinizi mükemmel şekilde tüketebilirsiniz, Hem de yüzmek istediğiniz her an denize bir adımda atlayabilirsiniz. Unutamayacağınız güzellikte, mükemmel müzik ve DJ performansları eşliğinde kaliteye ulaşabilmek ve mutlu olabilmek istediğiniz her an, sizlerde deneyimlerinizi en iyi halinde yaşayabilirsiniz. Doğru zamanlarda seçim yapmanız ve katılmanız sonucunda asla pişman olmayacağınızı ve en uygun fiyatlara hizmetlere ulaşabileceğinizi bilmeniz yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen arayın…

Sıradan tatil anlayışından sıkılanlar yüzme ve dalış turları için

TEKLİF ALIN