0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Boğazda İftar

Köksal Tur’a ait geniş ve şık yüzer restoranlarımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. İster zengin iftar mönümüzü tercih edin, dilerseniz kendi mönünüzü oluşturun. Farklı ambiansı ve deneyimli personeliyle yüzer restoranımızda unutulmaz bir boğazda iftar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik dilerseniz canlı ney dinletisi ya da ilahi grubu eşliğinde.

Ramazan ayında saatlerce oruçlu olduktan sonra sinir ve stresiniz artabilir, aynı zamanda problemli bir işte de çalışıyor olabilirsiniz. Bu gibi olumsuzlukları düşündüğünüz zaman, Ramazan ayında bir defa dahi olsa dışarıda iftar yapmayı hak ediyorsunuz demektir. Teknede İftar her zaman ulaşabileceğiniz, onlarca çeşit iftariyelik ve yemekle birlikte unutulmaz bir akşam geçirebilmenizi sağlayacak hizmetleri sizlere sunacaktır. Serin ve mükemmel deniz havasını soluyarak iftar etmenin verdiği en güzel hislere erişebilmek, daha farklı olanaklara daha hızlı biçimde erişebilmek istediğiniz anlarda, mükemmel deneyimlerinizi elde etmenin de tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı yemeklerin, en kaliteli servislerin ve personellerin de sizlere sunacağı hizmetleri elde etmek istediğiniz anlarda, problemsiz olarak hislerinize tercüman olacak müzikleri de dinleyebilirsiniz. Ailenizle birlikte yapacağınız güzel bir iftar sonrasında çayınızı yudumlarken, denizin serinliğinin vücudunuzu sarmasını da bekleyebilirsiniz. Mükemmel hisler ve her zaman en kaliteli zamanları geçirebilmek isterseniz, sadece arayarak rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

Boğazda iftar programı

İstediğiniz kadar büyük bir masa etrafında ailenizle beraber güzel bir akşam geçirmek ve iftar yemeğinizi afiyetle yemek en önemli Ramazan aktivitelerinizden birisi olacak ve mutlu bir akşamı noktalayabileceksiniz. Dilediğiniz gibi fırsatların sürekli sizlere sunulması, her zaman Teknede İftar yapmanın avantajlarını da yaşamanız sayesinde, unutulmaz anlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Akşamın tadını sürebilmek, günün veya haftanın tüm yorgunluğunu unutmak istediğinizde de sizlere sunulacak avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Farklı yemek seçeneklerinizi ve özel menü isteklerinize cevap bulabileceğiniz hizmetlerin tamamıyla karşılaşabileceğiniz bu olanakla beraber, sizlerde en güzel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Ramazan ayının en güzel zamanlarını birlikte geçirmenizin güzellikler sunacağı ailenizle beraber, elde ettiğiniz en iyi değerleri de tekrardan yaşamak ve kaybedilen birlik bağlarının sağlamlaşmasını da böyle bir organizasyonla sağlayabilirsiniz. Teknede İftar her zaman ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırarak geniş bir iftar yemeği vermenize de olanak sunması sayesinde, sizlere özel tekne tedarik edilmesiyle de unutulmaz bir ana sahne olabilir. Fırsatını bulduğunuz her an ulaşabileceğiniz, Ramazan boyunca hizmetleri sizlere sunmamızla da defalarca güzellikleri tadabileceğiniz imkanlar sayesinde, en kaliteli hizmetler ve olanaklar sizlerin olacaktır.

Karışık katılımlı teknede iftar programı

Münferit katılımlı teknede iftar organizasyonları için rezervasyon 05556953309[/vc_column_text][/vc_column]

İftar turlarınız için bizden teklif almayı unutmayın.

TEKLİF ALMAK İÇİN