0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Deniz Transferleri

Deniz Transferleri

Deniz transferleri, İstanbul’un en yoğun olduğu saatlerde Anadolu-Avrupa, Avrupa-Anadolu geçişleri için kullanılan teknelere verilen isimdir. Günün belli saatlerinde İstanbul trafiği çok yoğun olur ve bu saatlerde sizlerin karşı yakaya daha kolay ulaşmanızı sağlamak için deniz transferleri düzenliyoruz. Böylece 15 Temmuz ve Fatih Sultan Selim köprülerinde yoğun trafiğe takılmadan gideceğiniz yere bir an önce varmış oluyorsunuz.

Gideceğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştığınız gibi aynı zamanda deniz havası da almış oluyorsunuz. İki köprü arasında giden otobüsler köprüye gelmeden sizi indirir ve biz dizi karşılarız. Dilerseniz balık ekmek ve atıştırmalıklarımız ile yolculuk esnasında yemek ihtiyacınızı da karşılaşabilirsiniz.

 

Teknelerimiz Oldukça Konforlu

Teknelerimiz çeşitli büyüklükte ve özelliklerdendir. Her biri ayrı kaliteli olup 1 kişiden 600 kişiye kadar deniz transferi hizmeti vermektedir. Dileğinize göre ihtiyaç anında kişi sayısına göre teknelerde değişiklik olabilir. Deniz transferi için kullandığımız teknelerde can güvenliğiniz için gereken tüm teşkilat hazır haldedir. Can simitleri ve can kurtaranlarımız sayesinde teknelerimizde tamamen güvendesiniz.

Teknelerimizin her yıl bakımı yapılmaktadır ve bu da sizin can sağlığınıza ne kadar önem verdiğimizi gösterir. Ayrıca teknemizden deniz transferi için hizmet alan tüm müşterilerimiz sigortalıdır. Sizlerin konforu için teknelerimizde bay ve bayan tuvaletleri bulunmaktadır ve tuvaletlerimiz hijyen kurallarına son derece uyumludur.

 

Her An Sizinleyiz

Günün her saatinde deniz transferi hizmeti alabilirsiniz. İstanbul boğazının iki tarafında da bulunan restoranlarında ziyaret edebilirsiniz. Deniz transferi için kullanılan teknelerimizde şehir turu yapılabildiği gibi şehir dışı turları da yapılmaktadır. Ancak şehir dışı yolculuk yapmak için özel izinler almak gerekiyor.

Deniz transferlerimiz sayesinde acele bir işiniz olduğunda bir an önce halledebilirsiniz. Sıkıcı ve yakıcı bir otobüs yolculuğundan sonra açıl deniz havası size çok iyi gelecektir. Sizler de Köksal Tur firması olarak düzenlenmiş olduğumuz deniz transferi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, irtibat numaramızdan arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerde firmamızı tercih ederek kısa da olsa deniz havası alabilir ve pek çok hızlı bir şekilde gideceğiniz yere bırakırlar. Daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Deniz transferi hizmeti için

İLETİŞİM