0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Gece Turları

Gece Boğaz Turu

Tekne eşliğinde denizin ortasında güneşin batışını izlemek ister misiniz? İsterseniz eğer firmamızda gece turları mevcut. Boğaz turumuz hava kararmadan bir saat önce başlar ve size muhteşem bir gece sunar. Gece boğaz turumuz yemeklidir, enfes yemek menülerimiz ve meşrubatlarımız ile gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul boğazı görülmeye değer muhteşem bir manzaradır. Sabahı ayrı, akşamı ayrı güzel olan İstanbul boğazı, gece boğaz turumuz ile daha bir keyifli oluyor. Hafif içki menülerimiz ile boğaz turunu daha keyifli hâle getiriyoruz.

 

Gece Tur Programı

Köksal Tur firması olarak düzenlediğimiz gece turları haftanın her günü istediğiniz saatler arasında 1 kişiden 500 kişiye kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tura katılmak için Sarıyer, Kireçburnu, Tarabya, Bebek, Kabataş, Arnavutköy, Beylerbeyi, Kuleli ve Beykoz ilçelerinde bulunan iskelelerinden binebilirsiniz.

Gece boğaz turumuz bindiğiniz iskelede başlar, Anadolu ve Avrupa yakalarının sahil boylarında devam eder ve bindiğiniz iskelede son bulur. İsteğinize göre farklı iskelelere de indirilebilirsiniz. İsterseniz 2 saat, isterseniz 5 saat boyunca gece boğaz turunun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sevdiklerinizle Keyif Sürün

İstanbul, gündüz de çok güzeldir fakat geceleri insana daha başka bir huzur verir. Bu huzuru tekne eşliğinde denizin mis gibi kokusunu içinize çekerek yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber birbirinden lezzetli yemeklerimiz ve içeceklerimiz ile akşamın tadını çıkarabilirsiniz. Unutamayacağınız bir akşamı yaşamak için firmamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yemek menülerini dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırırken dilediğiniz yemeği sipariş verebilirsiniz. Firmamızın sağladığı gece turu hizmetinde partiler de düzenleyebilirsiniz. Denizin verdiği huzurda doğum günü partisi, evlilik yıldönümü partisi ve daha birçok partiler düzenleyebilirsiniz.

 

Kalabalık Gece Turları

Eğer farklı kişilerle farklı bir ortamda bir gece geçirmek istiyorsanız arkadaşlarınızla tekne kiralamak yerine karışık gruplardan oluşan topluluğa da katılabilirsiniz. Bu topluluğun oluşturduğu tekne turumuzda çeşitli Türk yöresel oyunları ve dans gösterileri ile beraber muhteşem bir program akışına katılabilirsiniz.

Sizler de hayatınızda unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız firmamıza tur talebinde bulunabilirsiniz. Gece boğaz turu talebinde bulunmak için bizlere mail atabilir, irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Yüzlerce müşterimiz Gece Turumuzdan faydalandı ve çok memnun kaldı.

Teklif Almak İçin