0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Teknede Türk Gecesi

TEKNEDE TÜRK GECESİ

Her akşam düzenlediğimiz teknede türk gecesi programlı yemekli boğaz turu organizasyonunu boğazın en şık teknelerinden olan tosunpaşa isimli teknemiz ile yapmaktayız.

Kültürümüzü en iyi şekilde yaşamak istediğiniz anlardan. Bir yandan iyi hissederken, diğer yandan kaybolmak üzere olan değerlere ulaşmak istemez misiniz? Mükemmel türk mutfağı yemeklerimizi tadarken doyasıyla eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı olanaklar, en lezzetli yiyecekler, soğuk ve sıcak içecekler ve mükemmel müzikle birlikte, bir gününüzü boğazda unutulmaz biçimde yaşamak istemezmisiniz? Her zaman en iyi imkanların sunulacağı ve her detayın defalarca düşünülerek ince elenip, sık dokunarak ortaya çıktığı bir organizasyon yapıyoruz. Denizin serinliği ve boğazın güzelliğinde ortak olacağınız değerleri elde etmek için bekliyor olacağız. Firmamızın her zaman düzenli olarak gerçekleştirdiği, yerli ve yabancı turistler başta olmak üzere, isteyen herkesin katılabileceği teknede türk gecesi programı sunuyoruz. Unutulmaz anlara hızlıca ulaşabilmeniz için sizleri de bekliyoruz.

Her akşam teknede türk gecesi ve yemekli boğaz turları

Fırsatını bulduğunuz her an eğlenmeyi ve hafta sonları en güzel şekilde dinlenmeyi seviyorsanız, sizler için bu unutulmaz akşamı yaşama fırsatı iyi bir deşarj aktivitesi olacaktır. Teknede Türk Gecesi ile içinizi ısıtacak mükemmel müzik şöleni ve en lezzetli yemeklerle harmanlanacaktır. Sevdiklerinizle veya misafirlerinizle unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Muhteşem dans gösterileriyle sınırsız eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda elde edeceğiniz en güzel değerleri yaşayabilirsiniz. Daha farklı olanaklara hızlıca ulaşabilmek için ihtiyaçlarınızı elde etmeniz söz konusu olacağı gibi, tüm bunları da en uygun fiyata elde etmek önemli bir değer sunacaktır.

Yaşamak istediğiniz farklı zamanları ve sıradanlığın dışına çıkarak değerlerimizi en eğlenceli ve güzel biçimde anlamak isterseniz, Türk Gecesi tam olarak sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Misafirleriniz ve sevdikleriniz ile ülkemizin mükemmel değerlerini canlı görebilirsiniz. Normal zamanda tadamayacağınız en güzel yiyecekleri ve içecekleri elde etmek için en uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. Problem yaşamadan eğlence garantili organizasyonumuzdan mutlu ayrılacağınızdan eminiz. Mükemmel olanaklar ve her zaman tekrarlanan mutluluk dolu anlar için sizlerde geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Rezervasyon: 0555 695 33 09

YEMEKLİ BOĞAZ TURU ORGANİZASYONU İÇİN

REZERVASYON