0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Teknede Düğün

Köksal Tur ile Boğaz’da Teknede Düğün

Teknede düğün, Hepimizin tüm yaşamının sonuna kadar unutamayacağı belki de en önemli andır “O AN”.
Günlük hayatımızda binlerce defa kullandığımız sıradan bir kelimenin sadece o an için inanılmaz bir anlam boyutuna girdiğini, siz ve aileniz kadar koksaltur ailesi olarak bizlerde hissediyor ve aynı duygularla sizin için beyaz geceler hazırlıyoruz.

20 kişiden 650 kişiye kadar düzenleyeceğiniz düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lüks teknelerimizde ister yemekli, ister kokteyl ortamında, özel orkestra eşliğinde en önemli gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

Koksal Boğaz turları “O Gece” için, Davetinize en uygun tekne alternatifini belirler. Yemek yada kokteyl menü tercihlerinizi oluşturur.
Teknemizin masa düzeni, süslemeler gibi geceye en uygun ortamını hazırlar.
Gecenin başından sonuna kadar uzman ekibiyle her şeyi kontrol eder.
Tüm organizasyon için tek sorumlu olur ve size sadece Kıtaların şahitliğinde “EVET” demek kalır…

Kaç kişi olursanız olun, Köksal TUR bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir.
Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım.
Yalıların alkışları eşliğinde Teknede düğün ve teknede nişan, Köksal TUR ise özel gün için size gerekenleri…

Teknede Düğün

Dünya evine girmek için seçtiğiniz günün güzel olmasına ve havanın açık olmasına dikkat edin. Zira Teknede Düğün keyfini tam anlamıyla yaşayamayabilirsiniz. En güzel anılarınızı, mükemmel ötesi tasarımları ve en iyi hizmeti alabileceğiniz Teknede Düğün şöleni için gerekli olan tüm hazırlıkları biz yaparken; siz sadece günü belirleyin yeter. Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştirirken yaşayacağınız en güzel gün içerisinde mükemmel zamanlar geçirmeyi de katıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Boğaz manzaralı ve boğazda gezintinin yanı sıra, düğün töreninizi de balo havasına çevirmek için yalnızca bizlere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel anını geçirmek, sevenlerin bir arada olacağı ve tüm sevdiklerinizin de sizlerle birlikte olacağı bu mükemmel zamanlarda teknede geçirmek için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler içinde seçtiğimiz tüm içeriklere göz atıp, beğenmediğiniz veya eklemek istediğiniz kısımları da bildirerek tamamen kusursuz bir tören yapabileceğiniz; kaç kişilik isterseniz isteyin, sizlere sunulacak hizmette kesinlikle hata olmayacaktır.

Teknede Nişan

En az düğün kadar önemlidir. Çünkü düğünden önceki son aşamaları gerçekleştireceğiniz ve zamanınızı mükemmel geçirmeniz gereken nişan törenlerinde de sorunlardan uzak olup, profesyonel bir ekip istiyor olabilirsiniz. Tam anlamıyla deneyimli ve bu konuda artık kendini aşmış insanlardan oluşan sorunsuz bir ekiple birlikte çalışmalara başlayacağımız bir kutlamada, mükemmel bir başlangıç yapıyoruz. İster yemekli ister kokteyl istersenizde sadece tekne kiralama ile teknede düğün yapabilirsiniz. İsteğe göre müzik tarzları, boğazda gezi ve kutlamanın içerisinde istediğiniz her şeyi bir arada bulacağınız düğün töreni sayesinde, hayatınıza en güzel günü yerleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi eğleneceğiniz, farklı tasarımlar ve her türlü hizmeti kapsayan tam bir paketle birlikte zamanınızı mükemmel geçireceğiniz Teknede Düğün için, ulaşabileceğiniz şirketimiz aynı zamanda sizlere mükemmel bir karşılama töreni de hazırlayacaktır.

İstanbul boğazının güzelliğiyle birlikte Teknede Düğün yapabileceğinizi bilmeniz bile evlenmeniz için büyük bir sebeptir. Teknede Düğün Fiyatları için de bizleri arayarak, sizlere sunulacak olan en uygun fiyatlı tasarıma erişebilirsiniz. Mükemmel fiyatlandırma ve harika bir hizmetle bütünleşecek olan sorunsuz hizmetler bütününün bir parçası olmak için geç kalmayın. Hemen arayıp, en detaylı bilgiye de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Teknede düğün ve teknede nişan organizasyonlarinizda Köksal TUR ile unutulmaz bir gün geçirmeniz dileğiyle…

Yüzlerce müşterimiz teknemizde düğün düzenledi ve çok memnun kaldı.

TEKLİF ALMAK İÇİN