0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Teknede Parti

Teknede Parti Zamanı

Okulunuzdan mezun olma başarısını gösteren gençler! Bu başarıyı doyasıya eğlenerek kutlamak için, boğazın serin sularına Köksaltur tekne organizasyonu ’ile  açılın. Teknede parti organizasyonunuza Ay ışığı, yıldızlar, ve yakamozlar eşlik etsin…

İşte tam burası aradığınız yer 10 kişiden 500 kişiye kadar lüks teknelerimiz de yemekli yemeksiz kokteyl seklinde alkollü yada alkolsüz menülerimizle davet teknelerimiz de hizmet vermekteyiz.

Kaç kişi olursanız olun, Köksaltur Boğaz turları bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. 

Tekne Parti Turları

Doğum günü, beklediğiniz bir haberin sevinç kutlaması yada dostlarınıza yaşatmak istediğiniz özel saatler. Sıradan yerlerde parti vermekten sıkıldıysanız, Boğaziçi’ nin inanılmaz atmosferi tam aradığınız ortam. Kaç kişi olursanız olun, Koksal Tekneleri bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir.

Boğazda Parti

Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, Koksal Tekneleri bu özel gün için size gerekenleri…

Teknede Mezuniyet

Bütün yıl boyunca zorlu bir maraton geçiren öğrencilerimiz; Yıl sonu partisini teknelerde vererek farklı bir ortam ve açık havanın rahatlığı ile eğlenmek istemez misiniz? Birbirinden özel teknelerimiz ile her bütçeye uygun tekne veya yatlarımız ile size özel mezuniyet partileri düzenliyoruz. İsterseniz sadece tekneyi kiralayın doyasıya eğlenin, isterseniz yemekli bir organizasyon ile hem mezuniyet yemeği ve eğlencesini bir arada yapın.

Teknede parti organizasyonları için teklif almayı unutmayın

Teklif Alın