0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Amatör Balık Avcılığı

Amatör Balık Avcılığı

Gezinti teknelerimiz ile İstanbul boğazında sabah saatlerinden başlayarak denize açılıp aileniz dostlarınız yada iş arkadaşlarınız ile amatör balık avcılığı ile unutulmaz bir gün yaşayabilme imkanı sunuyoruz.

Bu organizasyonda daha önce karar verilen her iki yakadan seçilen noktalardan, saat 9:00 da müşteriler alınarak denize açıldıktan sonra avlanma bölgelerine gidilene kadar teknede hazırlanan kahvaltı tabakları ve çaylar sizlere sunulur. Tekne avlanılacak yere geldiğinde balık av malzemeleri çapariler ve otalar rasgele denize salınır. Bu gezilerde sadece tekneyide kiralayabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Servisinizi biz yaparak çaylarınızı hazırlıyor olabiliriz. İsterseniz ızgaranızı yakıp balık veya diğer et ürünlerini pişirmek üzere hazır bekletebiliriz.

Gündüz balık avı ve gezi turları 09:00 ile 16:00 arası yapılmaktadır.

İstanbul boğazının karadeniz çıkışına yakın yerlerde tekne demirledikten sonra ışık yakarak ve yakılan ışığın altında toplanan Lüfer, Çinekop, Istavrit, Izmarit, Iskorpit sessiz bir ortamda hırsızlı zoka ile yemli olarak tutulur. Bu turları kapalı guruplara yani iş ve arkadaş çevresinden birbirini tanıyan gruplar ile saat 24:00 ile 08:30 saatleri arasında yapmaktayız.

Turlarda yiyecek ve içeceklerin sizler tarafından getirilmesi tavsiye edilir. Teknemizde her nevi servis malzemesi bulunmaktadır. Çay kahve servisi sabaha kadar sürer. Gün açımı ile sabah kahvaltısı yapıldıkdan sonra demir alınarak turu sonlandırma için haraket edilir. Turların haraket yerleri av sahalarına yakın yerler olmalıdır. Ayrıca avlanma esnasında bilmeyenler için balıkçı kökenli kaptanımızdan her türlü teknik yardım ve desteği alacaksınız. Bu bizim için zevktir.

Gece Balık Avcılığı

AKŞAM 20:00′da denize açılıyoruz avlanma şekli hırsızlı zoka ile çinakop sarıkanat ve lüfer avcılığı el takımı ile bu avlanma şeklinde kamış kullanılmaz. Gece yaktığımız lambalarımızın, ( tas şeklinde denize sarkıtılmış durumda) lambaların altına gelen balıkları zoka ile avlamak. yem olarak istavrit, hamsi, zargana, kullanıyoruz. Yine kopan zoka ve takımınız teknik yardım ile yenileniyor sabah gün acıncaya kadar av devam ediyor. Yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir teknelerimiz de çay mangal ve yatmak için yer mevcuttur.

Teknemizde uzman balıkcı elemanlarımız teknik yardımda bulunarak işinizi kolaylaştırıyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Amatör / Profesyonel tüm balık avcılıkları için teklif alınız.

TEKLİF ALMAK İÇİN