0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Gündüz Turları

Köksal Tur ile Boğaz’da Gündüz Turları

Gündüz turları, sabah 09:00 ile akşam 17:00 saatleri arasındadır. Ayrıca 4 saatlik uzun boğaz turlarında sabah açık büfe veya set menü olarak kahvaltı veya öglen yemekli soft içecekli bazende branch şeklinde olabiliyor.

Gündüz iki saatlik kısa turlar bu turlarda isteğe bağlı olarak yemek yada soft ikramlı servisler yapabiliyoruz

Yukarıda belirtilen saatler içinde tekne tamamen gurubunuza tahsis edilerek tekneye başka misafir alınmaz.

Gündüz Boğaz Turu

İstanbul, içinden deniz geçen tek şehirdir. Deniz öyle büyüktür ki, huzur vermediği tek bir kişi yoktur. İstanbul’un büyüleyici güzelliğini denizden izlemediyseniz firmamızın düzenlediği gündüz boğaz turuna katılabilirsiniz. Böylece İstanbul’u güneşin parlaklığında ışıl ışıl görebilirsiniz.

Köksal Tur firması olarak düzenlemiş olduğumuz gündüz boğaz turu Eminönü iskelesinden kalkmaktadır. Tura katılan pek çok gezginci fotoğraf makinasını da yanında getirerek bu benzersiz güzelliği kalıcı hale getirmekte. Çekilen fotoğraflarda Galata Kulesi muhteşem görüntüsüyle yer almakta.

 

Keyifle Çayınızı Yudumlayın

Teknelerimizde yer alan açık ve kapalı salonlarda keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz. Yaz aylarında daha çok açık salonlar tercih edilirken kış aylarında kapalı salonların camından denizin huzur veren manzarası seyredilir.

Tekne kafeteryasında bulunan her şeyden alıp yolculuk esnasında yemeğin tadını çıkarabilirsiniz. Uçan martıların sesi, denizin dalgası, bitmeyen derinlik ve mavi sizlere keyifli bir yolculuk yapmanız için yeter de artar.

 

Kız Kulesine Merhaba Demeye Hazır Mısınız?

Gündüz boğaz turu dönüşünde Kız kulesini, Rumeli Hisarını, Anadolu Hisarını görmek keyfinizi daha da arttıracak. Tüm bu tarihi mekânlar gece ayrı güzel, gündüz ayrı güzel görüntüye sahip. Tur esnasında göreceğiniz tüm manzaralar sizlere adeta kartpostalları anımsatacak. Bu dünyadan ayrılmayı hiç istemeyecek, keşke bu yolculuk hiç bitmesin diye aklınızdan geçireceksiniz.

Sizler de sevdiklerinizle birlikte boğazın tadını çıkarmak istiyorsanız firmamıza boğaz turu talebinde bulunarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için firmamızın internet sitesini kullanabilir, irtibat numaramızdan bizleri arayabilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

 

Özel Rezervasyon da Yapabilirsiniz

Gündüz turları için tasarlanan teknelerimizde istediğiniz kişilerle vakit geçirmek istiyorsanız özel rezervasyon yaptırabilirsiniz. 2 kişiden 500 kişiye kadar rezervasyon yaptırma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca istediğiniz saatler ve günlerde istediğiniz yemek menüsünü kendiniz seçebilirsiniz.

Firmamızı gündüz boğaz turu için aradığınızda kaç kişi olacağınızı, yemek menüsü olarak ne istediğinizi, hangi saat ve günde rezerve yaptırmak istediğinizi ve kaç saatlik bir tur talep ettiğinizi bizlere bildirmeniz gerekir. Bizler de size daha iyi hizmet verebilmek için teknelerimizi tam saatinde hazır ederek sizlere unutamayacağınız bir akşam yaşatmaya hazırlık yapıyoruz. Bizi tercih etmenizden memnuniyet duyarız.

Tekne Tur Düzeni

Misafirlerimiz daha önce belirlenen ; Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy,rumeli hisarı, istinye,tarabya, Sarıyer – Anadolu yakasından ise üsküdar, Beylerbeyi kuleli askeri lisesi önünden , Beykoz ve Anadolu Hisarından alınarak tura başlanır. Belirlenmiş olan noktadan hareket edilerek boğaz trafik akışı istikametinde Ortaköy’den Anadolu yakasına geçilerek kıyıya yakın yani sancak seyri yapılarak Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çubuklu, Paşabahçe derken Beykoz koyuna gelinir burada yemek vede eğlence aktiviteleri yapılarak geceye devam edilir. Geri dönüş için harekete başlandığında ise teknemiz Beykoz koyundan Rumeli sahilindeki Yeniköy’e geçer. İstinye, Emirgan, Rumeli Hisarı ve sonrasında Bebek koyuna gelinir burada inmek isteyen siz misafirlerimiz indirilir. Kalan misafirlerimiz ise ilk kalkış noktasına bırakılarak tur sonlandırılır.

Tekne Kiralama

Tur güzergahı yukarıda belirtildiği gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayıp, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri ve müzik sistemi mevcuttur. Teknenin güzergahı boğaz içi sınırlarında kalmak şartı ile misafir tarafından belirlenebilir.

Yüzlerce müşterimiz Gündüz Turlarımızdan faydalandı ve çok memnun kaldı.

TEKLİF ALMAK İÇİN