0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Portfolio

Amatör Balıkçılık Organizasyon Detayları

Katılımcı: 150 Kişi

Firma: YAMAHA Türkiye

Yamaha amatör balıkçılık turnuvası

Malumunuz amatör balıkçıların sohbet ortamlarında en büyük balığı kimin yakaladığı bitmek bilmez. Boğaz’daki amatör olta balıkçılarının bu sorununu çözmek maksadıyla, hakemler eşliğinde, adil bir yarışma düzenlendi. Amatör balıkçılar 5-12 nisan günlerinde düzenlenen, Hamdi TEKBIYIK’ın yarışma komitesi genel koordinatörlüğünü yaptığı haydi balığa etkinliğinde bir araya geldi.

Erkekler gençler ve kadınlar olarak 3 kategoride gerçekleşen yarışın ilk etabı için katılımcıların avlanma noktaları kurayla belirlendikten sonra olta takımları hakemler tarafından dağıtıldı. İlk start 10:30’da haydi rasgele nidalarıyla verildi. Yarışmaya sakaryadan hatta Ankaradan gelenler olduğunu duyunca baya şaşırdık. Günün sonunda YAMAHA Marine departmanı müdürü Yavuz SİPAHİ, katılımcılara sertifikalarını verdi.

Yarışmanın birincisi Battal KOCAOĞLU’na 3 metrelik safter tekne ile YAMAHA F6CMHS modeli dıştan takma motordan oluşan ödülünü Yavuz SİPAHİ verdi.
İkinci Arif KAYGUSUZ, ödülü olan Yamax marka 3.30 metrelik şişme botunu YAMAHA Marine satış pazarlama müdürü Orhun ŞENTÜRK’den aldı.
Üçüncülük ödülü Silver MArine markalı 2.75 metrelik şişme tip botu da Özkan ATEŞ hak etti.
Ayrıca diğer kazanan katılımcılara YAMAHA balık avalama seti verildi.

Tüm katılan amatör balıkçılara başarılar dileriz.