0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Portfolio

Ev Shop iftar turu için bizi seçti

Katılımcı: 320 Kişi

Firma: EV SHOP ( Eviniz için herşey )

Ev Shop Teknede İftar Organizasyonu

Ramazan ayında lüks ve profesyonel ekibiyle Ev Shop bizi tercih etti bizde tüm imkânlarımızla 11 ayın sultanı ramazan ayında muhteşem bir iftar turu organize ettik. Teknede iftar yemeği organizasyonlarında yılların tecrübesiyle 500 kişi kapasiteli geniş ve ferah teknemizde hareket alanınız daralmadan denizi hissedecek ama karada kadar rahat ve her şeyden emin olabileceksiniz. İftar tekne turlarımız guruplara özel düzenlendiğinden teknede tekne personeli dışında herhangi bir kişi olmayacak olup yabancı gözlerden uzak ve günün tadını çıkarıyor olacaksınız.

Köksal TUR’un sloganı olan “standart değil dilediğiniz gibi” iftar menülerimiz içinde geçerlidir. Buna göre ister kendi catering firmanızı, isterseniz de iftar yemeklerinizi teknede profesyonel ahçılarımızla hazırlıyor oluruz. Elbette dilediğiniz gibinin kapsamı geniş olduğundan kendi yemeklerinizide getirebilirsiniz. Böyle bir durumda temizlik ve hizmet anlamında garsonlarımız, görevlilerimiz size yardımcı olmak için hazır olacaktır.

Ev Shop firmasına özel müzikler ve iftar turu sonrası ise eğlenceli dakikalar geçiren misafirlerimizi sayfamızdaki videolardan izleyebilirsiniz. Teknemizdeki profesyonel ses sistemi tamamen ücretsiz olup ekstra canlı müzik, semazen talebinde bulunulması halinde ücret talep edilmektedir.

İftar tekne turu organizasyonlarınızda boğaz turlarınızda lütfen bizimle iletişime geçin kendi teknelerimizde hizmet veriyor olmamızın güvencesiyle kaliteyi ve en iyi fiyatları bizden alacağınızı garanti ederiz.