0555 695 33 09 / 0532 467 51 59 / organizasyon@koksaltur.com

Yemekli Turlar

Yemekli Boğaz Turları

Teknede düğün yemeği, nişan yemeği, İş yemekleri, toplantı ve çeşitli boğaz gezisi organizasyonlarını koksaltur; ‘standart değil, dilediğiniz gibi’ sloganıyla çıktığı yolda en iyi şekilde yapmaktadır.

Yemekli turlarımız belirlenen hareket noktasından  belirlenen saat ‘de başlayıp belirlenen hareket noktasında  sonlandırılır. Boğaz’ın o muhteşem gece atmosferinin yanı sıra, Boğazın görüntüsü bir başka keyiflidir.

Akşam turları, minimum 25 kişi ile 500 kişi arası gruplar için haftanın her akşamı, saat 20.00 – 24.00 arası düzenlenmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda saat aralığı değişebilir.

Yemekli boğaz turlarına katılmak isteyen fakat yeterli kişi sayısına ulaşamayan gruplar için ise her gece düzenlenen münferit (karışık) katılımlı yemekli boğaz turları türk gecesi konseptinde yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırarak ister 1 kişi ister 300 kişi katılım sağlanabilmektedir.

Fiyatlandırma; tekne kirası, servis ücreti ve seçilen mönü bedeli dahil, kişi başı olarak gerçekleştirilir.

Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, nefis menülerimiz ve harika müzikler eşliğinde, tüm organizasyonlarınıza içten katkıda bulunabilmek dileğiyle…

Yemekli Boğaz Turlarınız için bizden teklif almayı unutmayın

TEKLİF AL